2017. gada 1. septembris

Zinību diena – 1.septembris – šogad mūsu skolai jau 25. reizi, kaut arī nedaudz nomācies, tomēr ļoti gaidīts, ziedus un atkaltikšanās prieku nesošs.
 
Vispirms pulksten deviņos skolas himna “Saulīt’ mana krustamāte” izskanēja pirmsskolas pagalmā, kur struktūrvienības vadītāja Sandra Strūberga pateicās gan īpaši čaklajām un atbalstošajām ģimenēm, gan sveica pirmsskolas kolektīvu, kurā jaunais gads nav nesis lielas izmaiņas, vienīgāki audzinātāja Ivita Brīvule pārcēlusies uz Jelgavu.
 
Desmitos skolas zvans aicināja Baltās ielas 10 pagalmā pulcēties skolas bērnus un viņu vecākus. Atkal skolas himna, valsts himna un dziesma katrai klasei. Iepazīšanās ar jaunajiem un jau bijušajiem un esošajiem skolas pedagogiem. Tad tika aicināti devītklasnieki (šogad – divas klases!), pēc tam satraukuma pilni pie savām skolotājām steidzās mazie pirmklasnieki. Ziedu klēpji skolotājām. Goda aplis ap pagalmu, visu klātesošo uzmanības sildītiem.  Viena pēc otras klases sastapās ar klases audzinātājām un devās uz pirmo šī mācību gada stundu, lai saņemtu liecību dzejoļus, pārrunātu, kas gaidāms šinī gadā, izteiktu un uzrakstītu savas apņemšanās.
 
Pagalmā vecākus ar skolas lielo projektu par apzinātu pakāpenisku atteikšanos no mobilajiem tālruņiem un citām pārnēsājamām ekrānierīcēm iepazīstināja skolas padomes pārstāvji.
 
Ir sācies jaunais 2017./2018. mācību gads, un maijā svinēsim skolas ceturtdālgadsimtu.

 

skolotaaji skolotaaji2