Aicinām apmeklēt Godi Kellera lekcijas!

Rīgas Valdorfskolā 12. un 14. janvārī no plkst. 18.00 līdz 20.30 angļu valodā notiks Norvēģijas pieredzējušā valdorfizglītības pedagoga un speciālista darbam ar bērniem krīzes situācijās Godi Kellera lekcijas ”MANS BĒRNS UN KRĪZES. KĀ RISINĀT KONFLIKTUS”.

Godi Kellers ir nesen latviski iznākušās grāmatas “Ar sirdi skolā” autors.

 

Latvijas Valdorfizglītības draugu biedrība organizē lekcijas un nodrošinās to tulkošanu latviešu valodā, tāpēc nāciet droši arī tad, ja nejūtaties tik stipri angļu valodas niansēs!

 

Par tematiem – Pieredzējušais lektors paredzējis runāt par mūsu katra dzīvi ar bērniem, tās iespējamām problēmsituācijām, viņš ļoti atsaucas publikai, ievēro klausītāju interesi, atbild uz jautājumiem (padomājiet par tiem jau iepriekš). Tāpēc nevar pateikt, kurā dienā vairāk notiks saruna par bērna krīzēm, kurā dienā par vecāku un skolas sadarbību un kad par prasmi risināt konfliktus. Tāpēc ieteicams apmeklēt abas lekcijas, tad kopējās atziņas būs plašākas un pilnvērtīgākas.

 

Ieeja lekcijā – pret ziedojumiem. Uz lekcijām tiek aicināti arī tie vecāki, vecvecāki un skolotāji, kas nav tieši saistīti ar valdorfskolu.