Gatavojamies 28. janvāra valdorfpedagogiem veltītajam pasākumam

28. janvārī (sestdienā) Rīgas centrā notiks gadskārtējais vecāku organizētais pateicības pasākums visiem Latvijas valdorfpedagogiem un darbiniekiem.

 

Latvijas Valdorfizglītības draugu biedrības iniciatīvas grupa aktīvi strādā, veidojot šī gada scenāriju un sarunājot, telpas, vadītājus un visu pārējo vēl nepieciešamo. Daudzas idejas jau sāk materializēties, bet citas joprojām tikai virmo gaisā. Top plakāts (tā tēma lai pagaidām paliek noslēpums), ir puslīdz skaidrs par dāvaniņām un vakara noskaņu, bet (līdzīgi kā pagājušajā gadā) būtu vajadzīgi domubiedri – koncertēt/līdzdziedāt/līdzdarboties varošie un gribošie vecāki.

 

Lai mūsu skolotājiem šī diena atkal būtu patiesi svētki.

Piesakieties, lūdzu, gan kora kopmēģinājumiem, kas notiks Ādažos 19. un 26. janvārī plkst. 18.15, ir iespējams sarunāt transportu no Rīgas tiem, kas nebrauc ar savām mašīnām, gan gaidām arī organizatorisko darbu plānotājus un darītājus, nākamā tikšanās 17. janvārī Stabu ielā 21 (starp Brīvības un Tērbatas ielām Rīgā). Zvaniet, piesakieties vai ierodieties negaidīti! Tālrunis saziņai – 2 63 66 039 (Vīva).