septembris  2020
PiOtTrCePiSeSv
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 

Kārtība

KĀRTĪBA

 

Uzņemšana Rīgas Valdorfskolā notiek vispārējā kārtībā, kāda ir noteikta spēkā esošajos normatīvajos dokumentos.

Tomēr ir arī daži īpaši noteikumi. Vēlams katras ģimenes pārstāvjiem apmeklēt “vecāku skoliņu”, kas nozīmē  – noklausīties ievadlekcijas par būtiskajiem šīs izglītības metodes aspektiem, kā arī kopā ar bērnu apmeklēt skolas psihologu, kas vērtē katra nākamā pirmklasnieka gatavību uzsākt skolas gaitas.

 

Rīgas Valdorfskolā katru gadu februārī un martā (sekojiet konkrētam nodarbību grafikam mājaslapā) darbojas “vecāku skoliņa” – īpašs iepazīšanās nodarbību cikls -, kas paredzēts topošo pirmklasnieku vecākiem. Tajā savas zināšanas papildināt ir laipni aicināti arī visi jau esošo un nākamo audzēkņu vecāki, aizbildņi, vecvecāki. “Vecāku skoliņa” ir četru līdz sešu nodarbību cikls (atsevišķi vecākiem un bērniem), kurā vecākus iepazīstina ar skolas vēsturi, tradīcijām, valdorfpedagoģijas būtību un izpausmēm mūsu skolā, kā arī ar mācību priekšmetu pasniegšanas īpatnībām un bērnu sekmju vērtēšanu, salīdzinājumā ar citām skolām, bet bērnus caur rotaļu un iesaistošo saskarsmi aicina parādīt savu gatavību skolai un iespējamo temperamenta tipu.

 

Informāciju par uzņemšanu un nodarbībām var saņemt zvanot skolas lietvedei 67105572 vai rakstot rvds@riga.lv.

 

Skolēniem
Vecākiem
Skolotājiem
AbsolventiemMājaslapā ir izmantoti attēli no Rīgas Valdorfskolas bijušo un esošo vecāku un pedagogu arhīviem. Pedagogi un vecāki ir devuši piekrišanu savu un savu bērnu atpazīstamu portretu ievietošanai. Ja par kāda attēla publiskošanas pamatotību rodas šaubas, tā autoram, tajā redzamajai personai vai tās likumīgajam interešu pārstāvim ir iespējams sazināties ar mājaslapas redaktori, rakstot e-pastu uz adresi - redaktore@rvds.lv