Ziemsvētku koncerts skolas zālē 21. decembrī

Koncerta sākums – plkst. 18 30.

Tuvojoties vienam no gada skaistākajiem notikumiem – skolas Ziemassvētku koncertam – kuru varēsim redzēt un dzirdēt 21. decembra vakarā, Skolas padomes sēdē tika lemts saudzīgi atgādināt vecākiem, koncerta apmeklētājiem, dažus vispārpieņemtus uzvedības noteikumus.  Par laimi , lielākā daļa apmeklētāju šīs pamatprasības gluži dabiski mēdz ņemt vērā, un tad koncerts izdodas jauks visiem.

 

 

  • Lūgums ierasties laicīgi, atstāt virsdrēbes pagrabstāva ģērbtuvē un pārvilkt maiņas apavus, saudzējot jau daudzcietušo parketa grīdu;
    • pie zāles ieejas durvīm būs iespēja pret ziedojumu iegādāties bahilas tiem steidzīgajiem, kam nebūs maiņas apavu.

 

  • Jau iepriekš pārdomāt, vai ir vērts mocīt savus ļoti mazos bērnus ar mierīgu sēdēšanu priekšnesumu laikā, jo mazie bērni būs jātur klēpī, nevis jāļauj viņiem skraidīt apkārt un traucēt koncerta norisi. Ja paredzams, ka pirmsskolnieki šai laikā būs īpaši aktīvi un grūti valdāmi, varbūt ir iespējams laicīgi sarunāt mazuļiem pieskatītāju un pavisam mierīgi izbaudīt koncerta atmosfēru?

 

  • Jāsaprot, ka priekšnesuma laikā zāles durvis netiks atvērtas, tāpēc, ja ir gadījies nokavēties, jāpastāv rāmi gaitenī, nevis ar spēku jācenšas tās tomēr atgrūst vaļā.

 

  • Vēlams jau pirms tuvošanās skolai padarīt klusas un nemanāmas savas mobilās ierīces, lai katram mūsu bērnam top skaidrs, ka Rīgas Valdorfskola gatavojas kļūt par no mobilajām ierīcēm brīvu zonu un pat vecāki spēj  uz koncerta laiku bez tām mierīgi iztikt. Būsim paraugs saviem pēctečiem!

 

  • Koncerts ir iecerēts kā vienots veselums un kopīgs emocionāls pārdzīvojums. Ir vērts ieklausīties un ieskatīties arī citu klašu priekšnesumos, ne tikai gaidīt savējā uzstāšanos un, kad tā ir beigusies, vētraini mesties uz izejas pusi.

 

  • Ir paredzēts, ka skolas pasākumos var notikt filmēšana un fotografēšana, ja nevēlaties, ka jūsu attēls tiek fiksēts, esiet modri un cenšieties izvairīties no objektīvu skata zonas!

 

  • Jācenšas ierobežot vēlmi no jebkuras vietas un jebkurā brīdī ar fotoaparātiem, videokamerām un citām ierīcēm uzņemt, zibspuldzēm zibinot, signāliem skanot, koncerta norisi, tas ir jādara klusi, nemanāmi un pārdomāti no sāniem, lai netraucētu kopējo noskaņu un nevienam neaizsegtu skatu.

 

  • Tiek plānots, ka turpmāk, lai pasākumos filmētu vai fotografētu, būs iepriekš jāpiesakās skolas administrācijai, apņemoties iegūto materiālu izvietot citiem skolas vecākiem pieejamā interneta vietnē. Tās adrese tiks darīta zināma mājaslapā.

 

Uztversim ar smaidu un liksim aiz auss šos visiem zināmos labi domātos ieteikumus, jo maza piciņa darvas var sabojāt veselu medus mucu!

Visiem gaišus svētkus un brīnišķīgu koncertu!

Gaismu sirsniņās!