Skolēnu dome

Skolēnu dome ir aktīvu skolēnu grupiņa, kuri vēlas skolas dzīvi padarīt vēl interesantāku, jaukāku un aizraujošāku. Mēs rīkojam dažādus konkursus, balles, šovus, jaukus pasākumus  un vienkārši cenšamies padarīt katra Rīgas Valdorfskolas skolēna dzīvi krāsaināku un piedzīvojumiem pilnāku.

Skolēnu dome parasti tiekas pirmdienās pēc perioda stundas un trešdienās pēc plkst. 14.30. Skolā mums ir atvēlēta ļoti maza, taču omulīga telpiņa 3. stāvā, kurā mums notiek sapulces un kur mēs strādājam (zīmējam plakātus, ģenerējam idejas un vēl daudz ko interesantu), un vienkārši labi pavadām laiku interesantu cilvēku kompānijā.

Dalība skolēnu domē mums dod nenovērtējamu pieredzi un zināšanas, strādājot komandā. Dalība skolēnu domē ir brīvprātīga un pēc katra vēlēšanās.

 

Domes iekšējie procesi

Mēs esam 5. – 9. klašu aktīvākie  skolēni, kurus vienmēr atbalsta mūsu visjaukākie domes konsultanti. Darbs tiek sadalīts pēc katra zināšanām, talantiem un vēlēšanās. Pārsvarā visi iesaistās visu pasākumu organizēšanā, tomēr katram vienmēr ir iespēja izvēlēties darīt kaut ko vai nē.

 

Pin It on Pinterest