Uzņemšana

Labdien, mīļie vecāki un mūsu skolas topošie skolēni! Rīgas Valdorfskola ir pašvaldības izglītības mācību iestāde. Tajā skolēni apgūst valsts noteikto pamatizglītības programmu ar padziļinātu angļu valodas apguvi un papildu valdorfpedagoģijas priekšmetus no 1. līdz 9. klasei. 

Uzņemšanas kārtība

Iepazīstieties ar mūsu skolu

Aicinām topošos vecākus, vecvecāku vai aizbildņus uz izglītojošām valdorfpedagoģijas lekcijām klātienē (februārī, martā) vai attālināti mūsu informācijas kanālā (youtube saite)

Pārrunas par uzņemšanu

Pirms bērna uzņemšanas skolā, vecāki tiekas ar skolas psiholoģi Lolitu Dālderi (tālrunis: 296 38 846) uz individuālām pārrunām par bērna gatavību uzsākt skolas gaitas.

Nepieciešamie dokomenti

Piesakot bērnu skolā, nepieciešami šādi dokumenti:

  1. direktorei  adresēts 
    1. iesniegums, ko klātienē izdrukā skolas lietvede. Apmeklētājus pieņem katru darbdienu no 8.30 – 17.00. Vēlams iepriekš sazināties tālrunis: 67 10 55 72, e-pasts: rvds@riga.lv
    2. iesniegums iestādei www.latvija.lv
  2. dzimšanas apliecība vai pases kopija (uzrādot oriģinālu)
  3. bērna medicīniskā karte (veidlapa Nr.026/u)
  4. nākamā skolēna fotogrāfija (3 x 4 cm

UZŅEMŠANU SĀKAM 2021.GADA MAIJĀ.

Piesakot bērnu skolā, priekšroku dodam:

  1. Valdorfa bērnudārza absolventiem
  2. Ģimenēm, kuru bērni jau apmeklē Valdorfa skolu

Ja skolēns vēlas piepulcēties mūsu skolai kādā citā klasē, aicinām uz tikšanos ar attiecīgās klases skolotāju un psiholoģi Lolitu Dālderi. Precīzākai informācijai, lūdzu sazināties ar lietvedi Elīnu Bulli (tālrunis: 67 10 55 72, e-pasts: rvds@riga.lv)

 

Uz tikšanos mūsu skolā!

Ir jautājumi?

 

Sazinieties ar mums!

Pin It on Pinterest