Uzņemšana

Labdien, mīļie vecāki un mūsu skolas topošie skolēni! 
Rīgas Valdorfskola ir pašvaldības izglītības mācību iestāde. Skolēniem ir iespēja apgūt valsts noteikto pamatizglītības programmu ar augstākiem izglītības satura apguves plānotiem rezultātiem svešvalodā  vai  ar augstākiem izglītības satura apguves plānotiem rezultātiem mūzikā, kā arī papildu valdorfpedagoģijas priekšmetus no 1. līdz 9. klasei. 

Vecāku skoliņa

Aicinām apmeklēt vecāku skoliņu

  • Pirmā tikšanās 2024. gada 20. februārī plkst. 18.30 Baltajā ielā 10.
  • Nākamās tikšanās reizes – 5. martā, 9. martā, 23. martā.

Uzņemšanas kārtība

Iepazīstieties ar mūsu skolu

Aicinām topošos vecākus, vecvecāku vai aizbildņus uz izglītojošām valdorfpedagoģijas lekcijām klātienē (februārī, martā) vai attālināti mūsu informācijas kanālā (youtube saite)

Pārrunas par uzņemšanu

Pirms bērna uzņemšanas skolā, vecāki tiekas ar skolas psiholoģi Lolitu Dālderi (tālrunis: 296 38 846) uz individuālām pārrunām par bērna gatavību uzsākt skolas gaitas.

Nepieciešamie dokomenti

Piesakot bērnu skolā, nepieciešams direktorei  adresēts  iesniegums ar lūgumu iekļaut bērnu pirmās klases pretendentu sarakstā, ko klātienē izdrukā skolas lietvede. Apmeklētājus pieņem katru darbdienu no 9.00 – 16.00 Šampētera ielā 98 vai iesniegumu aizpilda elektroniski, parakstītu ar drošu elektronisku parakstu un nosūta uz epastu rvds@riga.lv

Par tikšanās laiku klātienē lūgums sazināties pa tālruni: 67 47 40 16, e-pasts: rvds@riga.lv

Topošā skolēna pārstāvis jūnija sākumā saņem ziņu par to, ka skolēnam tiek piedāvāta iespēja mācīties pirmajā klasē. Lai vecāks apstiprinātu piedāvājumu, jāiesniedz sekojoši dokumenti:

  1. iesniegums ar lūgumu uzņemt bērnu pirmajā klasē
  2. dzimšanas apliecība (uzrādot oriģinālu)
  3. bērna medicīniskā karte (veidlapa Nr.026/u)
  4. nākamā skolēna fotogrāfija (3 x 4 cm)

UZŅEMŠANU SĀKAM 2024.GADA MAIJĀ.

Piesakot bērnu skolā, priekšroku dodam:

  1. Valdorfa bērnudārza absolventiem
  2. Ģimenēm, kuru bērni jau apmeklē Rīgas Valdorfskolu

Ja skolēns vēlas piepulcēties mūsu skolai kādā citā klasē, aicinām uz tikšanos ar attiecīgās klases skolotāju un psiholoģi Lolitu Dālderi. Precīzākai informācijai, lūdzu sazināties ar lietvedi Līgu Suberi (tālrunis: 67 474 016, e-pasts: rvds@riga.lv)

Uz tikšanos mūsu skolā!

Ir jautājumi?

Sazinieties ar mums!

Pin It on Pinterest