Atvērto durvju dienas

Mar 20, 2023

Rīgas Valdorfskola aicina topošo skolēnu vecākus apmeklēt skolu Atvērto durvju dienās!

28. martā Kalnciema ielā 160, kur mācās 2.-5.mc klases, kurās tiek īstenota speciālās pamatizglītības programma un pamatizglītības programma ar augstākiem izglītības satura apguves plānotiem rezultātiem mūzikā.

29. martā Šampētera ielā 98, kur mācās 6.mc un 7.-9. klases kas apgūst pamatizglītības programmas (t.sk., ar augstākiem izglītības satura apguves plānotiem rezultātiem angļu valodā un mūzikā) un speciālās pamatizglītības programmu.

30. martā Baltajā ielā 10, kur mācās 1. klases un 2.-6. klases, kas apgūst pamatizglītības programmu ar valdorfpedagoģijas priekšmetiem un augstākiem izglītības satura apguves plānotiem rezultātiem angļu valodā.

Atvērto durvju dienās topošo skolēnu vecāki varēs apmeklēt mācību stundas un vērot mācību procesa norisi dažādās klasēs un mācību priekšmetos.

Lai piedalītos Atvērto durvju dienās, lūdzu, aizpildiet pieteikuma anketu!

*Šajās Atvērto durvju dienās gaidīsim topošo skolēnu vecākus, bet atgādinām, ka, atbilstoši skolas Kārtībai, kādā skolā uzturas vecāki un citas personas, jebkurš mūsu skolēna vecāks var apmeklēt skolu un mācību stundas, iepriekš piesakoties.

Citi raksti

Vecāku skoliņa

Vecāku skoliņa

Aicinām topošos Rīgas Valdorfskolas vecākus, vecvecāku un aizbildņus uz izglītojošām valdorfpedagoģijas lekcijām klātienē. Lekcijās uzzināsiet. Kas ir...

Pin It on Pinterest