Sadarbības projekts ar Beblingenas Valdorfskolu Vācijā

Mar 5, 2024

No 25.februāra līdz 1.martam seši mūsu skolas skolēni, skolotāja Maija un psiholoģe Lolita piedalījās skolēnu pieredzes apmaiņas projektā Beblingenas Valdorfskolā Vācijā.  Laura, Undīne, Katrīna, Tīna, Aurēlija un Ivars  dzīvoja viesģimenēs pie saviem draugiem, aktīvi piedalījās mācību stundās, apmeklēja mēneša svētkus. Katru dienu notika interesantas ekskursijas, sirsnīgas  sarunas un aktivitātes ģimenēs.

Mūsu skolēni iepazina skolu, devās ekskursijās uz Beblingenu un Eslingeni. Īpaši aizraujošs bija šokolādes fabrikas “Ritter Sport” muzeja apmeklējums. Radošajā darbnīcā skolēni ne tikai iepazinās ar šokolādes ražošanas vēsturi, bet arī paši izgatavoja šokolādi no izvēlētajām sastāvdaļām. Neaizmirstams bija arī Mercedes-Benz muzeja apmeklējums. Futūristiskajā celtnē izvietotajā muzejā atklājas auto vēsture, varēja redzēt neskaitāmus automašīnu modeļus no auto ražošanas pirmsākumiem līdz pat mūsdienām.

Nedēļa Vācijā pagāja ļoti ātri. Iegūti jauni draugi, no kuriem šķirties nebija viegli.  Ticam, ka abu skolu sadarbība turpināsies arī nākotnē. Projekta vadītājas – skolotājas Vilena Sterlinga Vācijā un Svetlana Bogdanova Rīgā ieguldījušas  lielu darbu, lai pieredzes apmaiņas brauciens noritētu veiksmīgi. Paldies viņām par to!

Citi raksti

Vecāku skoliņa

Vecāku skoliņa

Aicinām topošos Rīgas Valdorfskolas vecākus, vecvecāku un aizbildņus uz izglītojošām valdorfpedagoģijas lekcijām klātienē. Lekcijās uzzināsiet. Kas ir...

Pin It on Pinterest